Dejte nám tip

Jste zklamaný a podvedený klient cestovní kanceláře, která zkrachovala? Nebo víte o někom ve svém okolí, koho cestovka po vyhlášení úpadku nechala i s malými dětmi na pospas vedru a žízni venku před hotelem tisíce kilometrů od domova? Zkontaktujte se s námi anebo nám dejte tip, koho bychom měli oslovit.

Pracoval/a jste jako delegát nebo jako zaměstnanec zkrachovalé cestovní kanceláře? Chcete se podělit o své pocity a poznatky? Víte o někom takovém? Napište nám a dejte nám tip.

Byla vaše firma anebo Vy osobně dodavatelem či partnerem cestovky, která skončila v úpadku? Znáte někoho dalšího, komu tato cestovka dodnes dluží? Spojte se s námi.

Pokud nás budete chtít kontaktovat, využijte, prosíme, níže umístěný formulář. Váš emailový nebo telefonický kontakt je nezbytný, abychom si mohli ověřit informaci, kterou jste nám sdělili.

Budeme respektovat Vaše soukromí a Vaši anonymitu, Vámi uvedené kontaktní údaje budou využity pouze pro výše uvedený účel a bez Vašeho souhlasu nebudou poskytnuty třetím osobám.

Odeslat
Položky označené * jsou povinné