TISKOVÁ ZPRÁVA: České aerolinie zavádějí nový produktový balíček VALUE

30. října 2015 13:45

Nový produkt je určený těm, kteří cestují jen s příručním zavazadlem. Od 1. listopadu bude k dispozici na osmi linkách.

Nový cenově výhodnější čtvrtý produktový balíček VALUE zahrnující pouze přepravu cestujícího s příručním zavazadlem z bodu A do bodu B zavádí ČSA v těchto dnech na vybraných linkách. V první fázi bude k dispozici na linkách do Amsterdamu, Barcelony, Düsseldorfu, Milána, Paříže, Říma, Stockholmu a Varšavy s prolety od 1. 11. 2015. Ve druhé fázi jej ČSA v průběhu listopadu rozšíří i na další linky např. do Benátek, Bruselu a Kodaně s prolety od 1. 12. 2015

Letenky ČSA v produktovém balíčku VALUE zahrnují pouze přepravu cestujícího a jeho palubního zavazadla do 8 kg z bodu A do bodu B. Další doplňkové služby si cestující mohou dokoupit dle potřeby současně s nákupem letenky nebo kdykoliv později dle dostupnosti ve všech distribučních kanálech, tj. na webu a přes mobilní aplikace ČSA, na kontaktním centru ČSA, v cestovních kancelářích, agenturách a u prodejců letenek. Ve srovnání s vyšším balíčkem STANDARD jsou letenky VALUE levnější v průměru o 8 eur.

 Nový produktový balíček VALUE je ideální pro pasažéry, kteří cestují pouze s palubním, nebo příručním zavazadlem a nepožadují přepravu zapsaného zavazadla. Pro zákazníky, kteří cestují se zapsanými zavazadly, jejichž přepravu chtějí mít v ceně letenky, jsou k dispozici původní balíčky STANDARD a FLEXI. Jejich parametry se nemění, přeprava zapsaného zavazadla u těchto produktových balíčků zůstává součástí ceny letenky.

Vytisknout