TISKOVÁ ZPRÁVA: Invia týden po krachu CK Marine Tour zajistila nový zájezd již 150 klientům

2. července 2015 14:18

Praha, 2. července 2015 - Celkem 768 klientů zkrachovalé cestovní kanceláře Marine Tour, kteří si svůj zájezd koupili u cestovní agentury Invia, získají své zájezdy zpět. Díky pojistce Faktor 100 jsou totiž chránění pro případ krachu a odpadne jim zdlouhavé vyřizování.

Ilustrační foto: Krachy cestovek.cz

Svůj nový zájezd si již zvolilo 150 klientů Invia, dalších 450 klientů již využilo bezplatnou pojistku a vybírá pobyt. Nebudou tak muset měnit své prázdninové plány. Navíc získají vždy zpět všechny své peníze a případné nedostatečné pojištění cestovní kanceláře se jich nedotkne.

Cestovní agentura Invia bezplatně nabízí pojištění Faktor 100 ke každému prodanému zájezdu. Díky této službě pomáhá svým klientům v případě úpadku organizátora. Ti totiž nejpozději do 30 dnů obdrží poukaz v hodnotě původního zájezdu na nákup nového pobytu. Lidé tak nemusejí čekat několik měsíců na výplatu peněz za zrušenou dovolenou. Navíc partner cestovní agentury Invia pojišťovna Axa Assistance převezme veškerou agendu spojenou s vymáháním financí.

O novou dovolenou se týden po krachu přihlásilo 80 % klientů, kteří měli zakoupený zájezd od cestovní kanceláře Marine Tour a 20 % si svůj nový pobyt již vybralo. „Krach cestovní kanceláře těsně před startem prázdnin je nepříjemný. Proto se snažíme celý proces maximálně urychlit, aby naši klienti okamžitě získali novou dovolenou a nemuseli měnit své prázdninové plány. Cestovní kancelář Marine Tour oznámila úpadek ve čtvrtek večer a již v pondělí dopoledne měli první klienti nový zájezd,“ sdělil Michal Tůma, marketingový ředitel cestovní agentury Invia, která je největším českým prodejcem zájezdů přes internet a nabízí nejbezpečnější nákup dovolené na českém trhu. „Důležité je, že naši klienti od nás vždy dostanou plnou hodnotu svého původního pobytu. Nemusejí řešit problémy spojené s podpojištěním cestovní kanceláře. Případné finanční ztráty na sebe přebírá naše společnost,“ zdůrazňuje Tůma s tím, že nedostatečné pojištění se pravděpodobně týká i cestovní kanceláře Marine Tour. Ta byla pojištěna u pojišťovny Generali na částku 45 milionů korun, přitom pouze její závazky u cestovní agentury Invia převyšují 35 milionů.

O společnosti Invia.cz, a.s.

Společnost Invia.cz, a.s., je největší internetová cestovní agentura v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Zákazníkům nabízí neustále aktualizovanou nabídku katalogových i Last Minute zájezdů v přehledné, jednotné formě, čímž šetří jejich čas při plánování dovolené. Díky svým kvalitním službám má cestovní agentura Invia již více než 1 000 000 spokojených klientů. Invia navíc poskytuje unikátní pojištění Faktor 100, které chrání klienty při krachu cestovní kanceláře. Díky svým službám zajistila Invia klientům možnost nejbezpečnějšího nákupu dovolené na českém trhu.

Společnost Invia mohou klienti nalézt na internetu. Webové stránky www.invia.cz byly v roce 2012 vyhodnoceny jako absolutní vítěz soutěže WebTop100 v kategorii Obchod a služby a zároveň oceněny 1. místem v kategorii Cestovní ruch. Cestovní agentura je pro zákazníky rovněž dostupná ve více než 100 kamenných klientských centrech ve městech po celém území České republiky. Invia již má své zastoupení na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

Kvalitní servis společnost svým zákazníkům zaručuje prostřednictvím špičkových technologií, znalosti cestovního ruchu a moderního brněnského call centra s vysoce kvalifikovanými prodejci.

Kontakty

Michal Tůma
marketingový ředitel
Invia.cz, a.s.
tel.: +420 226 000 622
e-mail: michal.tuma@invia.cz
Senovážné Náměstí 5, 11000 Praha 1
www.invia.cz

Vytisknout