NAPSALI JINDE: Nejlepší cestovkou opět Vítkovice Tours

19. ledna 2015 14:50

Deník Právo v sobotu informoval, že první místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář, do níž jsou zařazeny všechny cestovní kanceláře působící v ČR, získala cestovka Vítkovice Tours.

Foto: BVV - Výstaviště Brno

Tradiční součástí veletrhu cestovního trhu Go a Regiontour je i vyhodnocení výsledků soutěže Velká cena cestovního ruchu, kterou vyhlašují společnosti C. O. T. media a Veletrhy Brno.

Podle Evy Frindtové z vydavatelství C. O. T., které je spolu s Veletrhy Brno pořadatelem ankety, se do hlasování o nejlepší cestovní kancelář zapojilo na čtyři tisíce hlasujících.

Jak napsalo Právo, oceněná cestovka je už řadu let českou jedničkou na Jadranu. Je také opakovaně držitelem ratingového ocenění Czech Stability Award a patří mezi CZECH TOP 100 firem v ČR.

Jak v sobotu uvedla ve vysílání pořadu Polední události reportérka ČT Veronika Kynčlová, letos na veletrhy přijelo téměř tisíc vystavovatelů z více než 22 zemí světa. Během prvních dvou dní, jak uvedla z místa konání, dorazilo na brněnské výstaviště asi 14 tisíc lidí a organizátoři podle ní očekávali, že během uplynulého víkendu veletrhy navštíví dalších 16 tisíc lidí.

„Novinkou letošního ročníku byla inovace někdejší kategorie Nejlepší turistický portál. Škála hodnocených projektů byla rozšířena o celou řadu dalších prostředků on-line komunikace a název byl změněn na Nejlepší elektronická komunikace,“ popsala posun soutěže jednatelka společnosti C.O.T. media Eva Frindtová, kterou citovaly Parlamentní listy.

Ředitel projektu GO&REGIONTOUR společnosti Veletrhy Brno Miloň Mlčák doplnil: !Ve srovnání s předchozími ročníky bylo do hodnocení projektů zapojeno širší spektrum odborníků na cestovní ruch, marketing, média, lázeňství a další obory. V případě kategorie Nejlepší golfový balíček byla porota dokonce mezinárodní.“

(red)

Vytisknout