NAPSALI JINDE: Největší cestovatelský portál TripAdvisor spustil českou verzi

28. listopadu 2014 09:44

Největší cestovatelský portál na světě TripAdvisor spustil svoji českou verzi, uvedla před nedávnem Česká tisková kancelář (ČTK). V České republice bude spolupracovat s cestovní kanceláří Fischer, která začne u všech hotelů ve své nabídce zobrazovat uživatelské recenze z tohoto serveru. Informoval o tom mluvčí CK Jan Osúch.

Zdroj: http://article.wn.com Screeshot: Krachy cestovek.cz

„Spustili jsme českou verzi našich stránek. Věříme, že návštěvníkům přineseme příjemnější a osobnější zážitek. A také, že partnerství s největší českou cestovní skupinou přiláká na naše stránky více uživatelů,“ uvedla podle Anna Rufo, Partnerships Manager společnosti TripAdvisor pro Rusko a Východní Evropu.

Jak napsala ČTK, weby sítě Tripadvisor tvoří největší cestovní komunitu na světě. Měsíčně jeho stránky navštíví téměř 315 milionů unikátních návštěvníků. Portál nabízí přes 190 milionů recenzí, které pokrývají téměř čtyři a půl milionu hotelů, restaurací a dalších turistických atrakcí. Tripadvisor již nyní působí ve 45 zemích světa.

Hodnocení ubytovacích zařízení a vkládání komentářů umožňují na svých stránkách například cestovní agentury Dovolena.cz nebo Invia.cz. Recenze hotelů nabízejí v češtině také rezervační portály jako např. Booking.com, Trivago.cz či Hotel.cz.

(red)

Vytisknout