Dovolená se slevou na portálu Vratné peníze.cz

26. září 2014 14:40

Snad každá cestovní kancelář má své vlastní slevové programy pro věrné klienty a řada dalších se zapojila do různých slevových programů, namátkou jmenujme například kartu Sphere. Ušetřit při cestování ale můžete také nákupem prostřednictvím webového portálu Vratné peníze.cz a to až 15 procent.

Ilustrační foto

Jak to funguje? Registrovaní zákazníci portálu Vratné peníze.cz po přihlášení ke svému účtu přejdou na stránku prodejce, který ví, odkud zákazník přichází a pošle portálu zpět část peněz. Od jednoho až do patnácti procent ze zaplacené částku. Tuto slevu - čili vratné peníze - pak portál vrátí registrovanému zákazníkovi.

Pokud jde o cestování, nabídka portálu zatím není příliš široká, čítá sedm položek.Jedinou opravdu výhodnou slevu poskytuje – a to ve výši již zmíněných patnácti procent – poskytuje je největší online rezervační systém hotelů na světě Booking.com.

Na konkurenčním portálu Hotels.com už jsou to jen tři procenta a i podmínky získání peněz zpět nejsou nejjednodušší: Peníze jsou vyplaceny až po třech měsících od pobytu ve vybraném hotelu a tzv. vratné peníze se vyplácejí jen v případě, že zákazník použil stejnou kartu při platbě jako při rezervaci.

Na Asii orientovaný rezervační a ubytovací systém Agoda nabízí slevu tři procenta, procento méně vrací cestovatelský portál Jooka.cz a portál Hotely.cz. Procento a půl zákazníci ušetří při nákupu dovolené na největším online prodejcem zájezdů v ČR Invia a procento na portálu Dovolená.cz.

(red)

Vytisknout