Liberecká cestovka BG Travel paní Pavelkové už je před rozhodnutím o úpadku

6. listopadu 2012 08:49 / Aktualizováno 6. listopadu 2012 08:58

Liberecká cestovní kancelář BG Travel, provozovaná od letošního března 66letou důchodkyní Marcelou Pavelkovou a v souladu se zákonem (!) pojištěná na pouhých 120 tisíc korun, už stojí před rozhodnutím o úpadku. Vyplývá to z údajů v insolvenčním rejstříku, jak zjistila redakce portálu Krachy cestovek.

Paní Pavelková v nedávno odvysílané reportáži České televize

Paní Marcela Pavelková byla jako dlužník a provozovatel cestovní kanceláře BG Travel soudem vyzvána, aby se vyjádřila k insolvenčnímu návrhu, aby se vyjádřila k tomu, zda souhlasí s tím, že soud ve věci rozhodne bez nařízení jednání, a aby soudu předložila seznam svého majetku včetně svých pohledávek.

Jak vyplývá z aktuálního stavu insolvenčního řízení, paní Pavelková, která se neúspěšně pokusila podat insolvenční návrh sama na sebe, tak do včerejšího dne neučinila.

Vzhledem k tomu, že soud paní Pavelkové také nařídil předložit seznam zaměstnanců, lze předpokládat, že bude oficiálně potvrzeno to, že mezi nimi figurovali lidé spojení s jinými dřívějšími problematickými cestovkami, jak naznačovaly diskuse na různých webových portálech o cestování.

(red)

Vytisknout