Burza pomoci

16. dubna 2012 09:15 / Aktualizováno 16. dubna 2012 09:20

Stalo se vám někdy, že jste měli něco, co jste už nepotřebovali, bylo vám líto to vyhodit a věděli jste, že by to mohlo být ještě někomu k užitku? Pořídili jste si nové nádobí a to původní ještě nebylo tak špatné? Oblečení nebo hračky po dětech, knížky, věci z pozůstalosti...

Co jste udělali? Sedli si k internetu a snažili se dopátrat, které charitativní organizaci by se to mohlo hodit? Jak jste byli úspěšní při prohledávání stránek občanských sdružení a dalších užitečných organizací?

Zkuste to teď. Na webu www.budupomahat.cz najdete burzu pomoci. Je potřeba vybavit tábořiště, oblečení po dětech přivítají v dětském domově, zbytky látek a bavlnky pomůžou sociálně terapeutické dílně. Nebo byste rádi pomohli a nemáte finančních prostředků nazbyt?

Jako dobrovolník můžete pomoci v rámci sociální aktivizace seniorů, můžete se stát kamarádem dětí v dětském domově nebo v nemocnici. Každý, kdo chce být užitečný, má řadu možností.

Na www.budupomahat.cz můžete několika prospěšným organizacím nahlédnout i pod pokličku v krátké videoprezentaci. Dozvíte se mnoho informací, které jste možná nevěděli.

Videoprezentace přibývají a brzy se rozroste i burza pomoci, ve které si budete moci najít i tu „svoji neziskovku“, které budete chtít pomáhat. A jestli vás zatím nenapadlo, jak můžete pomoci vy, vězte, že pomůžete už jen tím, že o stránce www.budupomahat.cz řeknete svým známým.

Připojit se můžete i na Facebooku. Zde najdete například upozornění na zajímavé akce neziskových organizací, které můžete podpořit jak pouhou účastí na nich, tak i šířením informace o jejich konání.

Kontaktovat nás můžete na budupomahat@budupomahat.cz.

Vytisknout